O nás

O nás

Sofis partner, s.r.o. působí na českém trhu již dvě desetiletí a za tuto dobu poskytla své služby stovkám spokojených klientů.

Naším mottem se stal citát římského právníka, politika a řečníka Marca Tullia Cicerona: 

"Ať děláme cokoli, má nám záležet na tom, co děláme, ne na tom, zda nás někdo vidí."

V současnosti se společnost zaměřuje především na servis v ekonomické oblasti. Vedle poradenství a konzultací se zabývá zejména vývojem, provozem a poskytováním systému CESR – Czech Economic Subjects Rating (www.cesr.cz).

Pomocí této on-line aplikace nabízí „pod jednou střechou" aktuální a přesné informace ekonomického charakteru o všech českých podnikatelských subjektech. A to včetně automatického hlídání změn v rejstřících, v insolvenčních řízeních či registrech dlužníků.

Historie společnosti

2014

rozšíření aktivit o školení, která uživate­le seznamují s výhodami systému a praktickými návody na jeho používání

2013

byla spuštěna výrazně inovovaná verze CESR 3.1, která poskytuje uživatelům mj. komplexnější výstupy a ekonomické analýzy. Počet klientů systému přesáhl 1000

2012

do konce roku počet klientů systému CESR převýšil číslo 600

2011

po vlastních pozitivních zkušenostech s provozem systému CESR a s jeho praktickým přínosem byla spuštěna druhá verze, tentokrát už pro komerční využití

2010

vlastníkem společnosti se stala Unie pro rozhodčí a me­diační řízení ČR, a.s. – první komerční rozhodčí a mediační cen­trum v zemi. V témže roce vznikla první verze systému CESR pro interní potřeby mateřské společnosti

2006

společnost získala dnešní název: Sofis partner, s.r.o.

1995

založení společnosti se zaměřením na ekonomické po­radenství zejména v oblasti pohledávek

 

Řekli o nás...

Jan Stehlík, Deloitte Česká republika "Využíváme systém CESR převážně pro podporu vymáhání pohledávek. Pracujeme s CESR ratingem – vymáhání pohledávek je pak zejména u klientů se zhoršujícím se ratingem vedeno důrazněji. Dále pracujeme se změnami v insolvenčním rejstříku. Díky programu Hlídací pes máme informaci o případném zahájení insolvenčního řízení včas a můžeme provést nezbytné kroky související s insolvenčním řízením. Na CESR rating se díváme také u všech nových klientů při domlouvání platebních podmínek."

Ing. Pavel Zteiskar, DPU REVIT s. r. o. "Váš systém objevil velmi zajímavou věc. U jednoho z obchodních partnerů jsme zjistili, že se nachází v insolvenci. Situace sice byla ve fázi za "pět minut dvanáct", avšak díky systému CESR se nám podařilo zachránit našim klientům nemalé peníze. Velmi se mi líbí také aplikace Hlídací pes, která mě vždy upozorní na změny v rejstříku u mých partnerů."

Petr Kimmer, Procházka, a. s. „CESR využíváme denně. Ať už pasivně, kdy nám do mailu chodí aktuální zprávy o sledovaných společnostech, nebo aktivně při prověřování nových i stávajících obchodních partnerů. V poslední době též používáme adresář firem – abecední databázi společností – pro aktivní vyhledávání nových zákazníků. A co na systému CESR oceňujeme? Přehlednost, příjemné prostředí a on-line přístup odkudkoli."

další reference...